Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Michalek8906
Member
Od: 11.2008
Offline
#
850
06.11.2008, 20:45
HEDu
napisał(a):
w meczu Lecha bardzo podobał mi sie
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ia/profil.html
grał na skrzydle ;]
no oczywiście kupimy go
tylko za co
Michalek8906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michalek8906
Znajdź inne posty napisane przez Michalek8906