Wyświetl pojedynczy post
bb.1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2217
Stary 06.11.2008, 20:29
Snakes napisał(a):Wyświetl post
Ja nie bronie Michnika ,tylko prularizmu w mediach
Czego?
Przepraszam nothing personal,wiem że się czepiam ale nie mogłem wytrzymać po prostu

Cytat:
Jesli Korwin nazywa "prawdziwa Ameryka" ameryke niewolnictwa i dyskryminacji czarnych oraz ameryke w ktorej kobiety nei maja praw wyborczych ,to ja juz nie mam wiecej pytan.
Ameryka, prawdziwa,kojarzy sie zupelnie z czyms innym (przynajmniej mnie).To wolnosc ,demokracja ,liberalizm - a nie jakies zakazy czy kompleksy . Smutne ,ze ludzie nie pojeli po roznych traumach XX wieku ,ze biały urodzony np. w Hiszpanii niczym nie rozni sie od czarnego urodzonego gdzies na równiku, i że jak sie da tym osobom podobny start czyli nauka,wychowanie itd to beda tak samo zdolni do osiagania wytyczonych celów.
PS.Wspolczuje żonie Korwina i jego córkom jak je posiada
Nie wiem czy znasz program Baracka Obamy, ale z liberalizmem ma on niewiele wspólnego. No chyba że sprowadzamy cały spór do kwestii obyczajowych, aczkolwiek z doświadczenia wiem że na tym forum lepiej takich unikać <- taka moja rada
pozdrawiam