Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Michalek8906
Member
Od: 11.2008
Offline
#
1482
06.11.2008, 20:21
no za mały! Liczy się to co jest teraz a narazie nie ma wyników. i to się tyczy każdej Polskiej drużyny
Michalek8906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michalek8906
Znajdź inne posty napisane przez Michalek8906