Wyświetl pojedynczy post
Michalek8906
Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1478
Stary 06.11.2008, 20:16
A Wisła kiedy grała dobrze w Pucharach? wtedy kiedy odpadliśmy z Lazio. A Tottenham to nie potęga widać po początku rundy w Anglii mogliśmy wygrać sędzia nas przerobił
Odpowiedz cytując