Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1474
Stary 06.11.2008, 20:13
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Z taka obrona to z CSKA bedzie dramat.
No na to, to ja liczę właśnie.
Kogo oni tam mają? Deportivo - nie będzie łatwo. I na wyjeździe CSKA - liczę na wysoką porażkę i Feyenoord - może remis. Na awans chyba nie ma szans. Uffff....
Odpowiedz cytując