|
czy znajdzie się ktoś, kto powie teraz prasie i pouczy Pana Smudę:
Jakby tak doskoczyć do Francuzów w Poznaniu, to i trójką można było ich powieźć. Lechowi zabrakło jednak agresji i determinacji, to nie był zespół, który chce zagryźć rywala.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|