Wyświetl pojedynczy post
TYLKO___WISŁA
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1469
Stary 06.11.2008, 20:09
co za ulga, no szkoda tych niewykorzystanych sytuacji Nancy.

szkoda tez że teraz wychodzą aż 3 drużyny z grupy, i fart Lech może wyjść.. choć wtedy i tak dostaną w dupsko, to i tak nie mogą wyjść i ja w to wierze!!!


CSKA im pokaże miejsce w szeregu
Fuss napisał(a):
Nie chce być w SKWK gdyż lubie czasem pomelanżować , lubie sie napić a takich ludzi w SKWK raczej nie chcą.
Fuss napisał(a):
Taki jestes kozak to pojdejdz do jakiegoś Sharka i zapytaj go co mial z polskiego intelektualisto internetowy.
Odpowiedz cytując