Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
TYLKO___WISŁA
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1469
06.11.2008, 20:09
co za ulga, no szkoda tych niewykorzystanych sytuacji Nancy.
szkoda tez że teraz wychodzą aż 3 drużyny z grupy, i fart Lech może wyjść.. choć wtedy i tak dostaną w dupsko, to i tak nie mogą wyjść i ja w to wierze!!!
CSKA im pokaże miejsce w szeregu
Fuss
napisał(a):
Nie chce być w SKWK gdyż lubie czasem pomelanżować , lubie sie napić a takich ludzi w SKWK raczej nie chcą.
Fuss
napisał(a):
Taki jestes kozak to pojdejdz do jakiegoś Sharka i zapytaj go co mial z polskiego intelektualisto internetowy.
TYLKO___WISŁA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TYLKO___WISŁA
Znajdź inne posty napisane przez TYLKO___WISŁA