|
To co polskie kluby graja w pucharach to jest frajerstwo przez duze F. Zeby ograc kogos z czlowej ligi to przeciwnik musialby chyba lezec na boisku. To musialo sie tak skonczyc. Lech nie wykorzystal swoich szans na 3:1 i w miare upywu czasu cofnal sie jak robi kazda druzyna prowadzaca w koncowce. A jak gra Lech cofniety to pokazaly pierwsze minuty. Z ilosci sytuacji jednak wynik sparwiedliwy. Z taka obrona to z CSKA bedzie dramat.
|