Temat
:
Poważne Wiślaków Rozmowy - STARTER
Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
Od: 08.2004
Offline
#
7
06.11.2008, 20:05
Michalek8906
napisał(a):
ktos ta karę musiałby wykonywać i żyć z piętnem ( że zabił)
Idąc dalej, z piętnem będzie żył sędzia, prokurator, społeczeństwo, ja i Ty.
Bo zabili za naszym cichym przyzwoleniem - nic przeciwko nie zrobiliśmy.
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Firo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Firo
Znajdź inne posty napisane przez Firo