Wyświetl pojedynczy post
Michalek8906
Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 06.11.2008, 19:53
Malpason88 napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie pomysł tego tematu bardzo fajny,ale jako pierwszy temat do rozmów chyba kiepski KAra śmierci jest bowiem dla nas POlaków czystą fikcją, nie będzie jej w POlsce zapewne nigdy,gdyż od razu wylecielibyśmy z UE.

A co do czysto teoretycznych rozważań, to zgadzam się z teoretykami prawa,że nie surowość kary ,a jej nieuchronność wpływa na motywy sprawcy

Pozdrawiam!
ktos ta karę musiałby wykonywać i żyć z piętnem ( że zabił)
Odpowiedz cytując