Temat
:
Poważne Wiślaków Rozmowy - STARTER
Wyświetl pojedynczy post
Michalek8906
Member
Od: 11.2008
Offline
#
6
06.11.2008, 19:53
Malpason88
napisał(a):
Ogólnie pomysł tego tematu bardzo fajny,ale jako pierwszy temat do rozmów chyba kiepski
KAra śmierci jest bowiem dla nas POlaków czystą fikcją, nie będzie jej w POlsce zapewne nigdy,gdyż od razu wylecielibyśmy z UE.
A co do czysto teoretycznych rozważań, to zgadzam się z teoretykami prawa,że nie surowość kary ,a jej nieuchronność wpływa na motywy sprawcy
Pozdrawiam!
ktos ta karę musiałby wykonywać i żyć z piętnem ( że zabił)
Michalek8906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michalek8906
Znajdź inne posty napisane przez Michalek8906