Snow napisał(a):

(...)
Większość za Tuskiem; większość za Obamą; Większość słucha Britnej i większość nie ma zielonego pojęcia o polityce.
Z drugiej strony McCain jest beznadziejny z PijaRowskiego punktu widzenia. Wcale się nie dziwie, że wygrał Barrack.
(...)
|
Chyba jednak nie do końca tak jest. My nie mamy pełnej świadomości jak jest, bo w polskich mediach prawie nie było McCaina, mówiło się tylko o Obamie.
McCain dostał około 48% głosów jeśli dobrze pamiętam. Jeśli weźmiemy pod uwagę w jakich warunkach startował:
1. Kryzys gospodarczy za czasów rządów jego partii
2. "Kula u nogi" w postaci George'a W. Busha
to poparcie miał naprawdę duże. Gdyby nie to, pewnie wygrałby bo różnica % poparcia nie była duża.