Wyświetl pojedynczy post
TYLKO___WISŁA
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1454
Stary 06.11.2008, 19:28
A w meczu z ŁKS-em będziesz za Wisłą? choć bardziej mnie zastanawia za kim będziesz w meczu Lech - Wisła
Fuss napisał(a):
Nie chce być w SKWK gdyż lubie czasem pomelanżować , lubie sie napić a takich ludzi w SKWK raczej nie chcą.
Fuss napisał(a):
Taki jestes kozak to pojdejdz do jakiegoś Sharka i zapytaj go co mial z polskiego intelektualisto internetowy.
Odpowiedz cytując