eMTe napisał(a):

|
Brożkowi, Boguskiemu i kilku innym perspektywicznym piłkarzom można zaproponować lukratywne długoterminowe kontrakty.
|
To nic nie da - popatrz na Kokosa. Każdy piłkarz grający w klubie ponad trzy lata ma prawo skorzystać z prawa Webstera. A jak któryś nie będzie mógł z niego skorzystać to mu "odj...bie" jak swego czasu Kałużnemu.