Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1453
Stary 06.11.2008, 19:26
A ja tam jestem za Lechem, przynajmniej jest jakiś Polski klub w pucharach europejskich. To, że Wiśle się nie udało nie znaczy, że mam źle życzyć Lechowi.

Mecz dobry, sporo sytuacji. O to chodzi. Mówicie, że Lech ma farta, no ale szczęscie sprzyja lepszym...
Odpowiedz cytując