|
A ja tam jestem za Lechem, przynajmniej jest jakiś Polski klub w pucharach europejskich. To, że Wiśle się nie udało nie znaczy, że mam źle życzyć Lechowi.
Mecz dobry, sporo sytuacji. O to chodzi. Mówicie, że Lech ma farta, no ale szczęscie sprzyja lepszym...
|