Farta przy 2 bramce mieli niezłego,chociaż myślę,że zasłużyli na prowadzenie Ale Francuzi mają szybkich tych skrzydłowych.A tak wogóle to coś się chyba w przerwie pyrom pomyliło i puścili hymn Ligi Mistrzów
W sprawie komu kibicuje,to w sumie wali mnie to,chociaż taki wynik mnie wkurza
