Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1452
Stary 06.11.2008, 19:25
Farta przy 2 bramce mieli niezłego,chociaż myślę,że zasłużyli na prowadzenie Ale Francuzi mają szybkich tych skrzydłowych.A tak wogóle to coś się chyba w przerwie pyrom pomyliło i puścili hymn Ligi Mistrzów

W sprawie komu kibicuje,to w sumie wali mnie to,chociaż taki wynik mnie wkurza
Ostatnio edytowane przez gackos : 06.11.2008 o godz. 19:30.
Odpowiedz cytując