Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1451
Stary 06.11.2008, 19:25
Biorąc pod uwagę że będziemy grać w europejskich pucharach ,lepiej grajmy dla siebie ,a oni dla siebie,nie potrzeba nam żeby Lech dostał jakiś zastrzyk kasy po tym PU

dlatego kibicuje Nancy...
Odpowiedz cytując