Brożkowi, Boguskiemu i kilku innym perspektywicznym piłkarzom można zaproponować lukratywne długoterminowe kontrakty. Wolę, aby każdy z nich dostawał nawet 600-700 tysięcy euro niż przeznaczać kasę na takie gwiazdki jak Niedzielan, Łobodziński, Dawidowski, czy kilku innych. Taka kasa w klubie się znajdzie, a jak władzom szkoda to można poszukać chętnych na sponsorowanie takich zawodników (nasz trener LEOnardo jest w części sponsorowany). Ja nie chcę, aby teraz Brożek odszedł, ktoś wspominał o kontrakcie do końca kariery, ja jestem za. Brożka mogą tylko przekonać dobre ruchy Wisły ku stawaniu się lepszą drużyną europejską i ewentualne sukcesy w następnym sezonie
