Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1449
Stary 06.11.2008, 19:08
W kwestii rankingu i punktów napiszę tyle, że były tu kiedyś prezentowane stosowne analizy i by "zrobić coś dla polskiej piłki" Lech musiałby dojść daleko poza grupę. Kibicujcie sobie komu chcecie, ale róbcie, to świadomie, a nie dlatego, że to trendy, poprawne politycznie, "Polacy to rodzina", "że polska piłka na tym zyska", "że ja nie mam kompleksów". Co do samego meczu, to Lech ma niesamowitego farta choć w końcówce osiągnął przewagę i mógł nawet zdobyć bramkę.
Odpowiedz cytując