Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Michalek8906
Member
Od: 11.2008
Offline
#
1442
06.11.2008, 18:49
Obrońcy lecha pierwszy raz są na boisku
? Tragedia i ruina w obronie
Michalek8906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michalek8906
Znajdź inne posty napisane przez Michalek8906