Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Michalek8906
Member
Od: 11.2008
Offline
#
1427
06.11.2008, 18:29
już nie wożą a Wy Panowie i Panie pomyślcie że lech gra dla polskiej pilki, trzeba życzyć im powodzenia bo punkty które zdobędą bądź nie mogą się przydać Wisle
Michalek8906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michalek8906
Znajdź inne posty napisane przez Michalek8906