Wyświetl pojedynczy post
Michalek8906
Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1427
Stary 06.11.2008, 18:29
już nie wożą a Wy Panowie i Panie pomyślcie że lech gra dla polskiej pilki, trzeba życzyć im powodzenia bo punkty które zdobędą bądź nie mogą się przydać Wisle
Odpowiedz cytując