Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1425
Stary 06.11.2008, 18:27
Yeeeeeeah

Lalalalala hey Nancy gool!

Michalek8906 napisał(a):Wyświetl post
już nie wożą a Wy Panowie i Panie pomyślcie że lech gra dla polskiej pilki, trzeba życzyć im powodzenia bo punkty które zdobędą bądź nie mogą się przydać Wisle
Prosze cie, prosze cie...
Ostatnio edytowane przez Kamson : 06.11.2008 o godz. 18:31.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując