Wyświetl pojedynczy post
Malpason88
Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.11.2008, 17:15
Flame napisał(a):Wyświetl post
Kara śmierci
Ogólnie pomysł tego tematu bardzo fajny,ale jako pierwszy temat do rozmów chyba kiepski KAra śmierci jest bowiem dla nas POlaków czystą fikcją, nie będzie jej w POlsce zapewne nigdy,gdyż od razu wylecielibyśmy z UE.

A co do czysto teoretycznych rozważań, to zgadzam się z teoretykami prawa,że nie surowość kary ,a jej nieuchronność wpływa na motywy sprawcy

Pozdrawiam!
Odpowiedz cytując