Wyświetl pojedynczy post
White Star-Shaped-Heart
Junior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#677
Stary 06.11.2008, 16:47
Cichy napisał(a):Wyświetl post
nooo tekst fajny, szkoda tylko, że trochę mija się z prawdą jeżeli chodzi o BATE.
Wg oficjalnej strony fcbate.by w szerokim 29-osobowym składzie jest rzeczywiście aż 9 wychowanków. Tyle, że we wszystkich grupowych meczach LM wystąpiło tylko 3 z nich (a tylko jeden w każdym meczu wychodził w podstawowym składzie), co kłóci się z tezą, że robią tam furorę dzięki wychowankom. Nie przeczę, być może mają świetna bazę szkoleniową, dobrych trenerów, to akurat cięzko mi sprawdzić, ale póki co nadzwyczajnego użytku z własnego narybku nie mają.
W sumie jak teraz sam czytam, to artykuł mi się.. nie podoba. Zbyt wiele, pisząc to o drugiej w nocy, pominąłem przecinków i zdania, których ja sam teraz nie rozumiem

Chodziło mi też o to, że wielu z piłkarzy BATE było ściąganych do Borysowa w młodym wieku, i niekoniecznie są oni jego wychowankami, podobnie, jak z "pokoleniem Brożków" ściągniętych do Wisły na wiosnę 1999.
Odpowiedz cytując