Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
WINDEK
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
144
06.11.2008, 16:44
Byłby ktoś tak uprzejmy i napisał mi wszystkie ZA i PRZECIW jeśli chodzi o przekształcenie armii w zawodową?
WINDEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WINDEK
Znajdź inne posty napisane przez WINDEK