|
Co to za różnica kto wygrał i tak cała Ameryka ma nas gdzieś i nic nie zrobią dla nas więc nie wiem czym sie ludzie cieszą...jak dla mnie równie dobrze mógł by to być ktoś z znikąd to ze Obama wydał ileś tam milionów i wygrał zdarza sie zobaczmy jak sie wszytko potoczy pzdr.
|