Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#816
Stary 06.11.2008, 15:40
Jak myślisz jak nasz prezydent wymówi imie i nazwisko nowego prezydenta USA ?


Baba Omama
Oback Barama
Baran Obawa
Barubar Bambama
Barabar Obameiro
Borubak O'Lama
Brak Banana
Barek Odrana
Burak Osama
Obak z Bahama

WISŁA!!!
Odpowiedz cytując