Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Max_LG
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: Gdańsk
Offline
#
813
06.11.2008, 13:46
co smiesznego w tym ogloszeniu ja np nie umiem obslugiwac sie kaputerem i podejrzewam, ze ty tez nie wiec ten koles to taki Da Vinci naszych czasow.
Max_LG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Max_LG
Znajdź inne posty napisane przez Max_LG