Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: HALA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 06.11.2008, 13:44
Pero napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,58...za_szybko.html

Artykuł który nie dotyczy nas w jakimś znaczącym stopniu. Zwróciłem jednak uwagę na jedno: że opóźnienie rozbiórki trybuny o miesiąc całkowicie zakłóci harmonogram prac. U nas unieważnienie przetargu i przerwanie prac na 2 miesiące nic nie opóźnia Mam swój scenariusz który mam nadzieje że sie nie spełni ale wynika z niego że w 2008 r sprzętu budowlanego na stadionie już nie zobaczymy:(

To, że w 2008 sprzętu budowlanego nie zobaczymy to akurat nie jest żadna tajemnica...wystarczy przeczytać informacje na stronie ZIKiT i zobaczyć, że otwarcie ofert przewidziano na 9.XII...do tego poczytać Prawo zamówień publicznych i wyjdzie, że umowa zostanie podpisana w ostatnich dniach grudnia...
WISŁA CHECKS
Odpowiedz cytując