To, że w 2008 sprzętu budowlanego nie zobaczymy to akurat nie jest żadna tajemnica...wystarczy przeczytać informacje na stronie ZIKiT i zobaczyć, że otwarcie ofert przewidziano na 9.XII...do tego poczytać Prawo zamówień publicznych i wyjdzie, że umowa zostanie podpisana w ostatnich dniach grudnia...