Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kuba126
Member
Od: 09.2005
Offline
#
3330
06.11.2008, 11:35
Jay-Z
napisał(a):
odloty.pl
........
Panowie poszukuje informacji o Jaku. Jest to ssak z rodziny parzystokopytnych. Na Wikipedii jest bardzo mało tak samo jak na Onetowskiej Wiem...Moze macie jakies informacje o tym zwierzątku
?
kuba126
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba126
Znajdź inne posty napisane przez kuba126