Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2210
Stary 06.11.2008, 11:20
Snakes napisał(a):Wyświetl post
Ja nie bronie Michnika ,tylko prularizmu w mediach
a ja Ciebie nawet o to nie podejrzewałem, po prostu podobało mi sie jak Lis wyprowadził Michnika z równowagi stwierdzajac że ten broni teraz swoich dawnych oprawców przez których 6 lat garował za komuny.
Ogólnie Michnik coś tam bajdurzył o zagrożeniu faszyzmem w polsce,no i postawieniu pomnika Jaruzelskiemu uważajac go za bohatera narodowego na równi z Wałesa
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.11.2008 o godz. 11:26.