Snakes napisał(a):

|
Ja nie bronie Michnika ,tylko prularizmu w mediach
|
a ja Ciebie nawet o to nie podejrzewałem, po prostu podobało mi sie jak Lis wyprowadził Michnika z równowagi stwierdzajac że ten broni teraz swoich dawnych oprawców przez których 6 lat garował za komuny.
Ogólnie Michnik coś tam bajdurzył o zagrożeniu faszyzmem w polsce,no i postawieniu pomnika Jaruzelskiemu uważajac go za bohatera narodowego na równi z Wałesa