|
Ogłoszenie o pracę:
"Witam mam 20 lat i szukam jako kierowca/kurier i nie tylko podejme każa prace nawet do przyuczenia. Skończyłem technikum elektroniczne teraz jestem studentem inforamtyki zaoczne. Posiadam wolny czas od pon-pia oraz niektóre soboty. Jestem dyspozycyjny, punktualny, posiadam aktualne zaswiadczenie i niekaralnosci, umiem obslugiwac sie kaputerem. Mieszkam w nowej hucie. Praca jest mi bardzo potrzbena do zaplaty za studja i za mieszkanie. Prosze o powazne oferty kontakt xxxxxxxxx o kazdej porze dnia i nocy."
|