Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 06.11.2008, 10:56
Luu... napisał(a):Wyświetl post
dla mnie Obama to taki drugi Tusk, jeden obiecywał wszystko co się dało żeby tylko dojść do władzy, drugi chce zmieniać co ? nie ważne, ważne żeby zmieniać, ale jak zmieniać ? też nie ważne trzeba zmieniać i już !

III wojna światowa jak nic
Dobrze ze wiekszosc Polaków tak jak wiekszosc Amerykanów ma rozum dlatego wygrali i Tusk i Obama
Kaczyńskiemu(<--szczegolnie jemu) i McCainowi dziekujemy
Odpowiedz cytując