Luu... napisał(a):

dla mnie Obama to taki drugi Tusk, jeden obiecywał wszystko co się dało żeby tylko dojść do władzy, drugi chce zmieniać co ? nie ważne, ważne żeby zmieniać, ale jak zmieniać ? też nie ważne trzeba zmieniać i już !
III wojna światowa jak nic
|
Dobrze ze wiekszosc Polaków tak jak wiekszosc Amerykanów ma rozum dlatego wygrali i Tusk i Obama

Kaczyńskiemu(<--szczegolnie jemu) i McCainowi dziekujemy