Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 05.11.2008, 23:40
W temacie horrorów zawsze podobał mi się Alien 1,Rzecz i większość starych! filmów Wesa Cravena!

Ps. W temacie powrotu Żurawia na R22, widzieliście co zrobił "stary" DelPiero Realowi?