Michalek8906 napisał(a):

racja trzeba szukać nowych rozwiązań.
Oto kilka przykazań dla Bednarza:
1 Konsultować transfery ze Skorżą.
|
Który był zwolennikiem sprowadzenia Łobodzińskiego, Niedzielana i chciał na Reymonta Szymkowiaka i Frankowskiego.
Michalek8906 napisał(a):

|
2 Wprowadzić zasade, żeby nie kupować piłkarzy powyżej 28 roku życia.
|
Słusznie, co nam dobrego przyszło z Clebera, taki Kosowski po powrocie straszny piach grał a Głowacki to przecież nie jest zawodnik na miarę ambicji niektórych kibiców Wisły. O Sobolu to już nie wspominam...
Michalek8906 napisał(a):

|
3. Bacznie obserwować piłkarzy grających w takich krajach jak: Serbia, Chorwacja, Czarnogóra, Węgry, Czechy, Słowenia, Słowacja, Litwa, Macedonia, Peru, Kolumbia, Kostaryka.
|
No to się na śmierć nasz jedyny skaut zarypie.
Pomijam już fakt, że w większości wypadków są to zawodnicy dla nas cenowo nieosiągalni, wystarczy zobaczyć, za jakie sumy odchodzili ci, którymi rzekomo się interesowaliśmy...
Michalek8906 napisał(a):

|
4 Stworzyć gęsrtą siatkę skautingu w Polsce.
|
Pierwsza sensowna rzecz, jaką napisałeś, ale mało odkrywcza. To nie od Bednarza zależy, on skautom nie będzie płacił z własnej kieszeni.
Michalek8906 napisał(a):

|
5. Odświeżyć kadre pierwszego zespołu (takich zawodników jak: Varga, Baretto, Kmiecik, Dawidowski dawno nie widziałem w dobrej formie (zdaje sobie sprawę,że niektórzy mają kontuzje), wprowadzic kilku wyróżniających zawodników z Młodej Wisły.
|
Wiesz co - ja za takie posty zacznę banować.
Albo nauczycie się czytać ze zrozumieniem, albo nie zrobicie na tym forum kariery. Co kilka dni ten sam temat jest w kółko wałkowany, a tu wciąż pojawiają się nieuświadomieni.
Mamy z tymi zawodnikami ważne kontrakty, których nie możemy jednostronnie rozwiązać.