|
Senior Member
Offline
|
#3327

05.11.2008, 22:15
|
AOT napisał(a): 
moja odpowiedz dotycząca dropsów wiąże się właśnie z tym przekazem podprogowym: jak zatrzymacie filmik dokładnie w 1:16 to macie zdjęcie właśnie jakichś piguł, a potem ta księżniczka czy tam inna dziewczynka w bajce coś łyka.
edit:
sorry, przeoczylem post mic'a.
|
Mnie zaciekawiło! Jak się dobrze zatrzyma to rzeczywiście widać te dropsy, ale jak się ogląda to tylko błysk jest - i teraz co? nasz mózg to rzeczywiście rejestruje? Będzie mi się chciało dropsa? Jak myślicie?
Podobno w kinach w Stanach takie informacje były ukrywane podczas filmów nawet - ale teraz jak dobrze kojarzę to jest zabronione prawem - gdzieś kiedyś o tym czytałam.
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
|
|