Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3326
Stary 05.11.2008, 21:58
sumcio91 napisał(a):Wyświetl post
Sprawa wygląda tak że chce wyłączyć komputer klikam "Wyłącz" a on sie uruchamia ponownie. Może ktoś poradzi co trzeba zrobic ?
xp masz?

może klikasz wyłącz, a tam w menu ktoś ci ustawił restart...

Ddf
Odpowiedz cytując