sumcio91 napisał(a):

|
Sprawa wygląda tak że chce wyłączyć komputer klikam "Wyłącz" a on sie uruchamia ponownie. Może ktoś poradzi co trzeba zrobic ?
|
Też tak mam, klikam na żonę "wyłącz", a ona się uruchamia ponownie i jest jeszcze gorzej. Czasami uruchamia jeszcze dodatkowy sprzęt w postaci teściowej i wtedy należy wyjebac wadliwy sprzęt przez okno lub przynajmniej zrzucić ze schodów.