Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: z daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 05.11.2008, 21:21
Ludzie , przeciez to tragedia - chyba czas najwyzszy pakowac walizki z powrotem do Polandu.Dzis do pracy nie przyszlo troje czarnych , a ci co przyszli patrzyli z gory na pozostalych i mieli wszystko w d..ie.Facet jest jednym z najmlodszych senatorow , posiada prawie zero doswiadczenia politycznego.Ci wszyscy co smiali sie z Bush-a jr. dopiero teraz zaczna miec prawdziwe rozeznanie na kogo glosowali.
Odpowiedz cytując