Wyświetl pojedynczy post
kgwiazdak
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 05.11.2008, 21:12
rozkmincie ze u mnie w szkole jest barack obama junior ze mu sie chcialo dzis przyjsc do szkoly zamiast swietowac i na wfie wyjebal pilke za ogrodzenie taki z niego hulaka no no zawadiaka
Odpowiedz cytując