Temat
:
McCain czy Obama?
Wyświetl pojedynczy post
kgwiazdak
Member
Od: 04.2008
Offline
#
123
05.11.2008, 21:12
rozkmincie ze u mnie w szkole jest barack obama junior ze mu sie chcialo dzis przyjsc do szkoly zamiast swietowac i na wfie wyjebal pilke za ogrodzenie taki z niego hulaka no no zawadiaka
http://www.odra.wodzislaw.pl/forum/i...ndpost&p=56648
kgwiazdak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kgwiazdak
Znajdź inne posty napisane przez kgwiazdak