|
dla mnie Obama to taki drugi Tusk, jeden obiecywał wszystko co się dało żeby tylko dojść do władzy, drugi chce zmieniać co ? nie ważne, ważne żeby zmieniać, ale jak zmieniać ? też nie ważne trzeba zmieniać i już !
III wojna światowa jak nic
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
|