Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
lozi#TS
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
444
05.11.2008, 21:04
A to moj kupon:
Lyon-Steaua 1
Arsenal-FENERBAHCE 1
BATE- Zenit 2
Fiorntina-BAYERN 10
dzisiejsza nispodzianka:
Celtic-ManU 10
i mój dzisiejszy "pewniaczek":
REAL-Juventus 2
moze dzisiaj siądzie...
lozi#TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lozi#TS
Znajdź inne posty napisane przez lozi#TS