Wyświetl pojedynczy post
Paweł FC Ngd
Junior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Niegardów / Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 05.11.2008, 20:43
zrobione !!!
Każdy z nas ma takie miejsce na ziemi
Co przylądkiem zielonej zwie nadziei
W moim sercu sprawa tak wygląda
Ja mam takie swoje miejsce na Reymonta!
Odpowiedz cytując