FraMat napisał(a):

Żurawski? Tez mi pasuje, bo póki co przerasta napastników w naszej lidze o głowę.
Szkoda jednak, że nawet jakby przyszedł to w meczu z Lechem bramki nie strzeli - no chyba, że uzna że to już Amica a nie Kolejorz
|
Taka prawda, że z Lechem to zawsze noge odstawiał. Dlatego ma tam szacunek, a nawet deklarował że chce w Lechu kariere zakończyć.
A co do ewetualnego powrotu na R22 to pomimo tych bramek co w Wiśle nastrzelał to jestem przeciwny. Co było to było, a teraz trzeba szukać nowych rozwiązań.