leyzer87 napisał(a):

|
Jazu, popatrzcie na to. Już nie może być Czarni-Biali, tylko Czarnoskórzy-Biali. A murzynki zadbały właśnie o swoje interesy. Biali głosowali pół, na pół, jakby się bali, że ich o rasizm, za głosowanie na McCaina posądzą... Amerykanie to idioci.
|
Ale skąd Ty to możesz wiedzieć, czym kierowali się Amerykanie? Jak na razie to widzę, że to Polacy mają z tym problem i sprowadzają te wybory do koloru skóry. Może po prostu chcieli Obame i tyle. Prezydentem został czarny człowiek, aż tak to niektórych boli? Co to będzie, gdy kiedyś zostanie wybrany czarny Papież. Niektórzy to chyba masowe samobójstwa zaczną popełniać. Wyzywasz Amerykanów od idiotów, bo wybrali Obamę, ciekawe jak Amerykanie nazwą Polaków za wybór L.K.