Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska
Offline
#
2394
05.11.2008, 17:59
spirit
napisał(a):
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-uciec,1206341
"Piłkarz Cracovii, Semjon Milosević jest zdziwiony faktem, że jego zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jego zdaniem poziomem drużyna "Pasów" dorównuje Legii i Wiśle"
Ja nie wiem skąd oni ich biorą
Jak widać dłuższe przebywanie w towarzystwie Cabaja nie pozostaje bez wpływu na stan umysłu
Paweł
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Paweł
Znajdź inne posty napisane przez Paweł