SZYMEK_TSW napisał(a):

aaaaaaaaaaa janko czemu w avatarze jestes 05 a w nicku 04 ?
|
wszędzie indziej używam nicku janko05 i taki Avatar mam, a tutaj założyłem konto pod nazwa janko04 można jakoś zmienić nick
Od Filemona sie odczepcie to moj ziomek

Idźcie poczytać książki jakieś a nie, jedno wam tylko w głowie .