Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 05.11.2008, 17:55
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
aaaaaaaaaaa janko czemu w avatarze jestes 05 a w nicku 04 ?
wszędzie indziej używam nicku janko05 i taki Avatar mam, a tutaj założyłem konto pod nazwa janko04 można jakoś zmienić nick


Od Filemona sie odczepcie to moj ziomek Idźcie poczytać książki jakieś a nie, jedno wam tylko w głowie .