http://www.kkslech.com/budowastadionu/5.11.2008/22.JPG na Lechu sie da, szkoda że nie u nas. Zamontowali tymczasowe jupitery, kabine dla komentatorów i rusztowanie na kamere. Koszt napewno mniejszy niż pompowanie kasy w ruine na Suchych stawach. Szatnie i pomieszczenia dla sędziów zorganizować pod E to też nie problem, szczególnie że po to był budowany okrąglak aby było połączenie zaplecza pod trybuną z murawą. Miejsca dla VIP to jeden sektor na E. W dodatku jest pleksi oddzielające, więc nie trzeba kombinować z zabezpieczaniem oraz zaplecze z łazienkami, więc warunki lepsze niż dotychczas na sektorze VIP.