WzT napisał(a):

Oj tutaj nie był bym taki pewny. Ten prezydent w żadnym wypadku nie będzie przychylny Polsce a na pewno dużo mniej niż jego poprzednik.
Racja że nie miejsce tutaj na tego typu rozkminy, ale tak na marginesie skoro tak się narobił nasz premier to może mi powiesz co takiego zrobił? Bo z tego całego jego długiego expoze (czy jak to sie tam pisze) nie zrobił praktycznie nic.
Zresztą nie na darmo nawet w jego własnej partii zaczynają mieć wątpliwości co do jego osoby.
Pięknie mówić i podlizywać się to niestety nie wszystko. Jakiekolwiek osiągnięcia trzeba niestety mieć bo inaczej cię zjedzą i tak samo będzie z nim.
|
No napisalem ci co: Pierwsza od kilkunastu lat reforma Sluzby Zdrowia ,ktora polega na czyms wiekszym niz podniesieniu skladek (komercjalizacja) , Reforma emerytur pomostowych czyli kilkumiliardowe oszczednosci w budzecie na nadchodzace lata .Pierwsza z tych spraw została juz przeglosowana w Sejmie druga chyba jest przeglsowywana dzis , ale zeby weszly w zycie to nie moze ich zavetowac prezydent (co zapowiada ze zrobi).