Wyświetl pojedynczy post
tomorow
Member
 
Od: 07.2008
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4590
Stary 05.11.2008, 16:31
Dla mnie scenariusz związany z przyjściem Żurawskiego jest prosty... Cupiał sprzeda Brożka, za marne 3mln (ojro) i gdy już bedziemy wielce załamani po odejsciu naszego najlepszego piłkarza, nagle, i nie spodziewanie z zagranicy przyleci "zbawienie" w postaci "Żurawia" i znów wszyscy będą uradowani, i całować będą p.Bednarza po łysej głowie...
Odpowiedz cytując