Wyświetl pojedynczy post
Baryl
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4588
Stary 05.11.2008, 16:13
Z Zurawiem wszystko ok, trudno, nie lubie go za ostatni sezon w Wisle ale moze faktycznie nie powiedzial ostatniego slowa, no i na polska lige o ile nie bedzie gwiazdorzyl (czy Warszawa, czy Belchatow, czy Pierdziszewo Dolne tu tez trzeba BIEGAC), to ogromne wzmocnienie. Jedyny warunek: niech sie "odbudowuje" za kase ktora podyktuje Wisla. Bo to nie sanatorium z drukarka pieniedzy w przybudowce. ;
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix
Odpowiedz cytując